خدمات طراحی قالب از زبان مهندس میلاد سهیلی (مدرس دوره طراحی قالب های تزریق پلاستیک در کتیا)

برای تولید قطعات تیراژ بالا عموما بهترین روش طراحی قالب است؛ سرعت در این روش به حدی بالا است که با پیشرفت ماشین ابزار، کماکان صنعت قالبسازی جایگاه خود را حفظ کرده است.

قالبسازی از مراحل مختلفی تشکیل شده که نکته مهم قابل توجه پیش نیاز بودن مراحل نسبت بهم است، به عنوان مثال شما باید طرح سه بعدی محصول را داشته باشید تا بتوانید سراغ مرحله بعد که طراحی قالب هست برید و همیشه کیفیت این مراحل روی هم تاثیر مستقیم خواهد داشت. از این رو همچنین با پیشرفت CNC ها CAD/CAM اهمیت چشمگیری پیدا کرده است.

شرکت کدافزار با بهره مندی از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری و تیم مهندسی مجرب خود، شما را از ایده تا تولید محصول نهایی همراهی میکنید.

مشاوره و پرورش ایده اولیه خام شما 

خیلی پیش آماده که شما یک ایده توی ذهنتون داشتید اما همیشه با این دغدغه روبرو بودید که ایده و طرح من امکان تجاری سازی ندارد، چون مهندسی شده و قابل اجرا نیست. نگران نباشید، مهندیسن ما شما رو به صورت کاملا رایگان راهنمایی میکنن تا به هدفتون برسید.

اسکن سه بعدی و مهندسی معکوس محصول

روش مهندسی معکوس یکی از روش های نوین برای رسیدن به هدف میباشد. در این روش با در دست داشتن نمونه ای از محصول و اطلاعات و مشخصات فنی و مهندسی، طراح اقدام به طراحی محصول میکند. شرکت کیان کدافزار با بهرمندی از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه اپتیک (مدل و کشور سازنده) و تجربه چندین ساله در اپتیک قطعات صنعتی، خودرویی و همکاری با شرکت های خودرو سازی و تیم قدرتمند مهندسی معکوس خود در خدمت شما عزیزان است.

انجام پرینت سه بعدی محصول قبل مرحله طراحی و ساخت قالب :

ایده ها و طرح های مهندسی شده خودتون رو لمس کنید و قبل از هزینه های سنگین مورد تست و آزمایس قرار بدید تا از صحت کار مطمئن باشید .

مشاوره رایگان در مورد نحوه تولید نوع قالب و هزینه تمام شده محصول بر اساس نرخ تولید و جنس و…

تیم مهندسان ما با انجام مشاوره های تخصصی همه ی نگرانی های شما رو در مورد ساخت و نوع قالب و نوع مواد، دستگاه مورد نیاز و … برطرف می کنند.

طراحی قالب و محصول به صورت پارامتریک و شناوری طرح 

انجام طراحی قالب که یکی از مهم ترین مراحل کار برای اطمنیان از نتیجه کار و محصول نهایی میباشد، توسط تیم مهندسی ما به صورت پارامتریک و شناور انجام میشود که قابلیت تغییرات احتمالی بعدی را در اختیار مشتری قرار میدهد، از دیگر ویژگی های این بخش، طراحی جز به جز اجزا و ارائه مستندات قالب به مشتری است . طراحی پارامتریک و شناوری طرح، یکی از ابزارهای قدرتمند طراحان به شمار می اید که میتواند به مجموعه کمک کند

در این روش ارتباط بین این مراحل مختلف مستقیم است و به عبارت دیگر با تغییرات در محصول، قالب و نقشه های ساخت به صورت اتوماتیک اصلاح میشوند و زمان طراح و مشتری گرفته نمی شود و از طرفی امکان بروز خطا به صفر نزدیک میشود

ساخت قالب در کلاس های مختلف کاری و کیفیت عالی

شرکت کدافزار با چندین سال تجربه در ساخت قطعات مختلف و همکاری با شرکت های بزرگ، در امر ساخت قالب های صنعتی در خدمت شما عزیزان است؛ امکان ساخت قالب ها در کلاس های مختلف کاری و متناسب با تیراژ محصول شما گوشه ای از اقدامات شرکت است.

تولید محصول و بسته بندی و تحویل

این شرکت در صورت تمایل مشتری در بحث تولید محصول متناسب به سلیقه مشتری در خدمت شما عزیزان است.

شرکت مهندسی کیان کَدافزار آماده ارائه خدمات طراحی قالب قطعات با کیفیت عالی به صنایع مختلف می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *